(ФОТО) Жената на Силвестер Сталоне има 52. години и затегнато тело: Во бикини изгледа беспрекорно!

Сопругата и две ќерки на Силвестер Сталоне уживаат во патувањето во Мексико


Џенифер Флавин (52) била видена во петокот како ужива на одмор во Мексико со своите ќерки. Сите три жени биле фотографирани во бикини додека пливале во океанот.


Поранешната манекенка е решена да ја задржи витката линија и во педесеттите години. Иако целото семејство Сталоне е познато по тоа што се грижи исклучително за својата исхрана, и по тоа што минуваат најмалку два часа на ден за вежбање, Џенифер сериозно ја сфатила оваа задача, што може да се види по неа.


Двојката има три ќерки и во брак се 23. години.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Од понеделник на Сител стартува „Магазин“

ТВ Сител во вистински момент го покренува дневната емисија „Магазин“ која би требало да ни …