(ВИДЕО) Погледнете го малото Пежо во страшна несреќа на автопат

Многумина се согласиле дека станува збор за проколнат свиок на автопатот.
Спорното парче автопат се наоѓа во близина на Катовице во Полска. Видеа од надзорните камери од таа локација, каде што често се случуваат сообраќајни несреќи, често се појавуваат на социјалните мрежи. Всушност, станува збор за најчесто неочекувани излетувања од патот што се случуваат дури и кога асфалтот е сув и видливоста е солидна.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) ВОЗЕЊЕ СО ПАТНИЦИ – Јапонскиот експериментален воз достигнал брзина од 382 км/час

Јапонскиот експериментален shinkansen, или куршум, беше тестиран во вторникот и превезуваше локални новинари. Првиот тест …