(ВИДЕО) Жешки сцени на Џенифер Лопез за кои се зборува во светот

Џенифер Лопез и тоа како крена прашина на светската музичка сцена по објавувањето на нејзините први два сингла во последната година – „Pa Ti“ и „Lonely“, кои ги изведува со колумбиската sвезда Малум.
51-годишната Џенифер и 26-годишниот Малум снимија две сродни приказни во две видеа, и сите зборуваат за нивните жешки и страствени сцени, танцовата кореографија и дека Џенифер никогаш не изгледала подобро, а многумина се согласуваат дека се надминала самата себе.
Тешко е да се одлучи дали изгледа подобро во минијатурни фустани, секси долна облека, проѕирен костум или со бел пешкир со кој ја завиткала косата.
Малум не е помалку привлечен, покажувајќи го своето извајано и тетовирано тело на видеата во неколку сцени.


Засега е непознато дали станува збор за најава за новиот албум на Џенифер, а поминаа шест години од објавувањето на последниот „А.К.А.“
Покрај нивните заеднички песни, Џенифер и Малум снимија и филм, романтична комедија „Омажи се за мене“, а на им се придружи и Овен Вилсон. Премиерата на филмот треба да биде во февруари 2021 година.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Том Одел се враќа со новата акустична балада „Black Friday“

Хитмејкерот на „Another love“ издаде нова песна и видео спот за песната „Black Friday“. Тој …