(ФОТО) Селма Хаек со фотка во топлес и го честитала роденденот на ќерката

Актерката Селма Хајек на необичен начин го одбележала 13-от роденден на нејзината ќерка Валентина Палома. Таа објавила стара топлес фотографија на која е бремена.

„Утре, малото бебе што настана во мојата матка официјално станува тинејџер. Растат толку брзо…“, напишала таа под фотографијата за која добила над милион лајкови.
Следбениците во коментарите и го честитале роденденот на Валентина и го пофалиле изгледот на Селма.
„Среќен роденден, пребрзо растат“, „Бог одвои дополнително време кога те создаде“, „Неверојатно си убава“, се само дел од коментарите под фотографијата.
Селма и францускиот милијардер Франсоа Анри Пино, Валентина ја добија во 2007 година, а се венчаа две години подоцна.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ДО КОГА СО ТОЛКУ ПОЧИНАТИ: За изминатите 24. часа во Македонија се регистрирани 404. нови случаи на Ковид 19: ЖИВОТОТ ГО ИЗГУБИЛЕ се 14. лица!

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1524 тестирања, а регистрирани …