(ФОТО) ИЗНЕНАДИЛА – ХАЈДИ КЛУМ ПОТПОЛНО ГОЛА: Манекенката шокирала со новата фотографија на која не е САМА!

Германската манекенка Хајди Клум на 1. јуни наполни 47 години и се уште важи за една од најсексапилните жени во светот на моделингот.

View this post on Instagram

L🖤VE @maisonvalentino #valentino

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Таа може да се пофали со завидна линија, па затоа често споделува предизвикувачки фотографии на својот Инстаграм профил кои никогаш не престануваат да ги радуваат нејзините обожаватели.
Хајди сега објави фотографија на која лежи потполно гола покрај кучето, додека го цензурира задникот со помош на слика од кајсија, па нема сомнеж дека многу ги изненадила своите придружници.
“Проверено Ајде да одиме Антон! Понеделник е”, напишала кратко во описот.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ДО КОГА СО ТОЛКУ ПОЧИНАТИ: За изминатите 24. часа во Македонија се регистрирани 404. нови случаи на Ковид 19: ЖИВОТОТ ГО ИЗГУБИЛЕ се 14. лица!

Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 1524 тестирања, а регистрирани …