(ФОТО) Џеј Ло во бикини повторно „го запалила“ Инстаграм: Три милиони лајкови за 12. часа!

По којзнае кој пат, Џенифер Лопез направи дури и многу помлади девојки да и завидуваат на нејзината фигура.
Пејачката позираше во костим за капење, нагласувајќи го на тој начин своето „извајано“ тело.

Секако, ништо не доаѓа лесно, па добро е познато колку Џеј Ло работи во теретана и колку напор е потребно за секогаш да биде во топ форма.
Фотографијата собра повеќе од три милиони лајкови за нешто помалку од 12. часа, а следбениците не го криеја својот ентузијазам во коментарите.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Ослободете се од проблемите со кожата со сода бикарбона – Доаѓа времето на комарците, а…

Сода бикарбоната има навистина чудесно дејство Иако сме навикнати да ја користиме во исхраната, таа …