(ФОТО) Јахти и лезбо акција: Српски пејачки на порно сајтови

Бројни снимки на Раде Манојловиќ се објавени на познати порно-страници, а само на страната на Порнхаб засега има шест. Сепак, таа не е единствената српска пејачка која се најде на страници за возрасни, и покрај фактот што нема јавно објавено порно видео.
Имено, две од снимките на Рада беа објавени на веб-страницата XNXX, а една од нив имаше 310.000 прегледи до објавувањето на овој текст.
Не е познато кој ги објавил снимките на пејачката од настапи на страници за возрасни, но очигледно е дека, поради некоја причина, тие одат толку добро на такви платформи.


Споменатото, моментално најгледано видео на популарната пејачка, е направено на концерт во дискотека во странство. На неа се гледа како Рада „меша со колковите“, додека гостите од првиот ред ја допираат. Не биле мажи, туку девојки, а кога пристапиле припадниците на посилниот пол, Рада се оддалечила.


Ова видео е едно од најгледаните во категоријата „српски“, а ознаките под него се „српска пејачка“, „аматер“, „славна личност на Србија“, како и „MILF“ и голем број екстремно вулгарни.
Видеата на пејачката од порно-страниците се споделуваат на Твитер, каде корисниците на таа социјална мрежа се шегуваат со неа, додека таа сè уште не се огласила.


Нешто вакво и се случи и на раперката Сајси МЦ.
Нејзиниот спот за песната „Код твоје девојке“, во кој се „гали“ со водителката Хана Адровиќ, заврши на ПорнХаб.
Во неколку изјави за локалното население, таа на шега коментирала дека „порно видеото допрва доаѓа“ и не обрнувала премногу внимание на „скандалот“ – како што го нарекоа локалните медиуми.

Во текот на 2019 година, исто така, се пишувало дека поп-sвездата Јелена Карлеуша исто така завршила на порно-страница, но таа ги негирала овие обвинувања, тврдејќи дека видеата не биле нејзини.
Од друга страна, имаше вистински „дкуќни“ видеа од српските sвезди кои добиле значително внимание од српскатаа јавност поради нивните експлицитни снимки.


Кога една од таквите снимки, во 2004. година, пред точно шеснаесет години, беше објавена, Северина беше во центарот на регионален скандал. Медиумите пишуваа за порно видеото од јахтата, наведувајќи дека пејачката можеме да ја видиме „како од мајка родена“.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Елена Pиcтecка во „Бекстејџ“: „Најважно е дека дете не се прави со било кој!“

Македонската пејачка Елена Ристеска музичка кариера ја стави во втор план, а неодамна почна сопствен …