(ФОТО) Врзување, гризење, бичување: Бизарни секс фетиши на познатите – за кои отворено зборуваат!

Сексуалната револуција во забавната индустрија одамна помина. Денес, големите холивудски sвезди не ги кријат своите најинтимни и најбизарни фетиши, туку отворено зборуваат за нив и ги користат за пополнување на новинарските колумни. Пејачот Рики Мартин изјавил дека сака да уринира над неговиот сопруг, Лејди Гага обожава кога ќе ја „грицкаат“, а Кармен Електра…
Имено, латино-sвездата Рики Мартин неодамна признал дека обожава да уринира врз сопругот Жван Јозеф. Тој во интервју за американските медиуми рекол дека ништо не го пали толку многу како кога може да го „почести“ Жван со „златен туш“ за време на сексот.
„Температурата на водата не е приближно топла како температурата на телото. Тоа е она што навистина ме пали. Обожавам да мочам на него кога имаме секс“, рекол тој.

View this post on Instagram

Pasando a saludar. ¡Feliz semana mi gente!

A post shared by Ricky Martin (@ricky_martin) on

Поп-starвездата Лејди Гага исто така има свои извртени фантазии. Пејачката јавно признала дека сака разни секси костуми, но и да ја гризат и каснуваат за време на сексот. Покрај тоа, Гага открила дека честопати остава вештачки трепки на перницата на нејзиниот партнер за да го потсети дека имала незаборавна ноќ со него.

Ријана изјавила дека е мазохист. Пејачката признала дека обожава кога ќе биде врзана и камшикувана. Таа била навикната отворено да зборува за своите тајни од спалната соба и воопшто не било изненадување кога јавно изјавила дека ужива да ја повредуваат.

Кармен Електра призна дека обожава да посетува разни секси продавници и да купува играчки, како што се лисици и разни помагала.

За Скарлет Јохансон, сексот во кревет е досаден и застарен. Убавата актерка наместо тоа сака секс во автомобил.
„Мислам дека сексот во автомобил е одличен и носи повеќе занимливости отколку досаден секс во кревет“, рекла таа.
Таа исто така признала дека својот најголем фетиш го исполнила неколку пати и додала дека обожава да биде на задното седиште.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Успешна битка за живот: Со внесување на една овошка го победила ракот на тироидата!

Скоро секојдневно во јавност се појавуваат убави приказни за луѓе кои ги одбиле советите на …