(ФОТО) Ќерката на Том Круз чека автобус на станица како сиот нормален свет

Додека славниот холивудски актер Том Круз неодамна беше фотографиран како лета околу Лондон со неговиот приватен хеликоптер, неговата ќерка (усвоена од првиот брак со Никол Кидман) избрала помирен и „нормален“ живот.


Папараците вчера ја фотографирале, со заштитна маска на лицето, како чека автобус на локална автобуска станица.


Изабела Круз е лежерно облечена и со торба на рамото, според американските медиуми, го чекала автобусот повеќе од петнаесет минути.


Претходно беше напишано дека, за разлика од нејзиниот татко, познат холивудски актер, Изабела одлучила да живее на не толку висока нога, туку како и целиот нормален свет.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ВИДЕО) Арнолд Шварценегер се вакцинирал додека бил во автомобилот!

Во Соединетите Американски Држави во тек е и вакцинација која се чини се спроведува масовно …