(ФОТО) ДА, МОЖНО Е! Неверојатна природа; Овие фотки покажуваат колку е навистина моќна!

5. Ова дрво израснало од карпа


6. Напуштениот забавен парк го ​​презела природата


7. Природата и даде на оваа стара куќа сосема нов покрив


8. За ова растение, домати, оваа пукнатина во подот беше совршено место за цветање

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Мрачна тајна на Хали Бери: Својот изглед го должи на болеста!

Од доцните осумдесетти години на минатиот век глумицата се бори со свирепа болест…   View …