(ВИДЕО) Погледнете го трејлерот за серијата од авторката на „Сексот и градот“: Американка во Париз е токму она што ни е потребно!

Новата серија на Нетфликс е како „Сексот и градот“, само во Париз.
Ако за време на карантинот по десетти пат го гледавте „Сексот и градот“, тогаш ќе ви биде драго да дознаете дека Дарен Стар подготвува нова серија за Нетфликс.
Лили Колинс глуми во „Емили во Париз“ млада Американка која се сели во главниот град на Франција за ново работно место и се соочува со сосема друга култура. Во трејлерот што е објавен, ќе ја видите Емили како слетува во Париз, кога нејзината компанија со седиште во Чикаго презема француска канцеларија специјализирана за луксузен маркетинг. Главниот јунак е одговорен за обезбедување на „американски изглед“ и надградба на пристапот до компаниите за социјални медиуми.


View this post on Instagram

Emily is coming to Netflix! Meet you under the Eiffel Tower this fall! ❤️


A post shared by Emily In Paris (@emilyinparis) on

За време на серијата, ќе ја гледате Емили како се среќава со својот нов град, како се соочува со културни разлики, ќе стекнува нови пријатели и ќе пронајде нова љубов.
„Емили во Париз“ исто така ќе ги воодушеви љубителите на модата, веројатно поради фактот што Патриша Филд, која беше дизајнер на костуми во серијата „Сексот и градот“, придонесе за новиот проект советувајќи ја Мерилин Фитуси.
Серијата „Емили во Париз“ на Нетфликс доаѓа на 2 октомври.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ПАРТНЕРОТ ФЛЕРТУВА СО ВАШИТЕ ПРИЈАТЕЛКИ: Еве како да откриете дали се работи за МИКРО-ИЗМАМА

Иако сте во врска неколку месеци, сепак вашиот партнер се допишува со поранешната девојка на …