СВЕКРВА ОД ПЕКОЛОТ – ШОК СЛИКИ ОД ЕДНА ВЕНЧАВКА: Вујкото споделил моменти од свадбата, на невестата и порачале веднаш да се разведе!

Иако на прв поглед ви се чини дека станува збор за слики на невеста и младоженец, всушност „вљубениот пар“ се мајка и син, додека невестата на секоја слика стои настрана.
„Многу ми е жал за внука ми, единствено утешително е што родителите на младоженецот живеат 1.500 км од нив“, вели вујкото, додавајќи дека е шокиран од однесувањето на свекрвата.
„Тие го танцуваа првиот танц наместо тоа да бидат младенците а таа не се оддели од синот ниту за секунда“, вели вујкото кој ја објавил сликата на Редит, каде сите се согласиле со неговата проценка, додавајќи дека свекрвата била „морничава“, а некои сугерираат невестата веднаш да се „разведе“.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Ослободете се од проблемите со кожата со сода бикарбона – Доаѓа времето на комарците, а…

Сода бикарбоната има навистина чудесно дејство Иако сме навикнати да ја користиме во исхраната, таа …