Хрватски свингери кои снимаат порно: Специјалните желби ги наплатуваат и до 3.000 долари

И покрај тоа што живеат навидум обичен живот, брачната двојка која решила да го разобличи својот приватен и деловен живот пред јавноста во емисијата „Проверено“ тврди дека моногамијата не им е позната, тие ги менуваат партнерите индивидуално и имаат заеднички односи со други парови. Тие исто така снимаат порно и заработуваат многу добри пари додека уживаат.
“Уживаме во снимање порно. Уживаме во тоа. Воопшто не ми пречат камери или рефлектори. Тоа е толку добро за мене. Добро е за мене”, рекол тој, но одлучил да го стори тоа анонимно.
Тој и неговата партнерка започнале да снимаат секс дома, а потоа вклучиле и други лица и парови во нивните активности и на крај заклучиле дека можат да заработат добро на тоа.
“Ако мажот е упорен, истраен и ако ги разбира гледачите кои му плаќаат за тоа, тогаш е можно да заработите многу добро. Може да се живее исклучително луксузен живот”, тврди тој.
Првите филмови имаат повеќе од милион прегледи
Двајцата се свесни дека не секој може да го направи она што го прави.
“Треба да бидете малку вакцинирани во главата. Не може да се опише. Треба да бидете такви”, вели тој.
Првиот филм го направиле сами.
„И целта на тоа беше да се запознаеме добро и да поминеме некоја бариера затоа што не е толку лесно да се застане пред камерата и да се сними таков чин“, рекол тој.
Нивните први филмови имаа повеќе од милион прегледи, но тие не можат да се видат во Хрватска затоа што сакаат да ги заштитат своите деца и да не ја откриваат нивната приватност. Тие не мислат дека се перверзни и болни. Тие водат нормален живот и работат добро платени работи, но со заедничка согласност свингаат.
“Денес, сексот покренува сè: билборди, ТВ реклами, нема ништо што не се продава со допир на секс. Уживаме во сексот, исполнувајќи го нашиот сексуален нагон и тоа нè прави среќни”, истакнува тој.
Тој бил со пет-шест партнери, таа со пет пати повеќе
Тие се запознале пред три и пол години на работа. Тој бил слободен долго време, а таа излезена од врската. И двајцата имаат деца.
„И тогаш, низ некои фантазии, во кои беа вклучени трети страни, дојдовме до искрен разговор во кој беше поставено прашањето дали тие фантазии ќе останат само фантазии или има мотивација некои од нив навистина да се случат“, вели неговиот партнер.
Првично, тие имале секс индивидуално со други партнери, со взаемна дозвола. Пријателите знаат за нивното свингање, а тој вели дека имал пет до шест партнери, додека таа имала пет пати повеќе партнери затоа што „полесно е да се најде маж кој би се согласил на такво нешто отколку жена“.
Тие се среќаваат со партнери преку социјалните мрежи и тие се различни типови на луѓе. Еднаш месечно одат на свингерски забави.
“Првото правило на ваквите забави, на ваквите собири е дека не мора да правите ништо што не сакате. Класични бракови демнат во оваа област, бидејќи тие имаат форма само кон заедницата – црква, семејство, работа, деца. Но, внатрешното задоволство недостасува”, вели таа.
Тие наплатуваат од 20-25 долари па до 3000 УСД
Тогаш решиле да снимаат порно филмови. Тие објавиле оглас за да бараат маж за снимање секс.
„Така може да се помисли дека еден куп мажи се интересираат за ваква комбинација, но на крајот се појавија петнаесетина луѓе“, вели тој.
Сепак, тие го нашле вистинскиот, кој станал нивен постојан партнер.
“Ние порано се дружевме и разговаравме многу и, конечно, кога ситуацијата ќе се смиреше, можевме да се сретнеме и во нашиот дом. Потоа тој дојде, ни се придружи и имавме, да речеме, некаква генерална проба во тој поглед”, рекол тој.
Некогаш самите го прават сценариото, а некогаш снимаат како што сакаат и наплатуваат за тоа.
“Постојат некои работи што се фетиши за овие луѓе и јас не можам да ги исполнам сам, а потоа плаќаат за да гледаат како некој друг го прави тоа. Значи, постојат неколку сцени кои знаеме да ги снимаме, потребно е долга подготовка и не можеме да ги снимаме во кое било време и на кое било место. Значи, навистина е различно. Јас би рекол, од некои 20-25 до 1000 долари, 2000, 3000 “, вели тој.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) 2. РЕЦЕПТИ ЗА ВИКЕНД КОЛАЧИ: Минимално време во кујната за максимално уживање!

Пред нас е викенд и можноста за подготвување колачи. Ако сакате помалку да бидете во …