(ВИДЕО) ИМАЛ ОГРОМЕН ИЗРАСТОК НА ГРБОТ: Докторката му направила ДУПКА и го ослободила од маките! Го извадила ОВА ЧУДО!

Морбиден израсток …
Американската докторка Сандра Ли објави видео на својот Јутјуб канал, на кое се гледа една од нејзините најневеројатни интервенции.


Неименуван господин на вратот имал израсток со големина на топка. Она што било во него е нереално.


Всушност, тоа е липом – бениген тумор на масно ткиво што нема потенцијал да формира натамошни метастази. Лекарката успешно ја извршила интервенцијата и го ослободила мажот од натамошни страдањата.
Погледнете како изгледало, но однапред ве предупредуваме дека станува збор за вознемирувачка содржина:

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) НАСЛОВНА СТРАНИЦА КОЈА КРЕНА ПРАШИНА: Синди Крафорд (55) позирала за Вог – без облека!

Насловната страница на списанието „Вог“ е украсена со нејзин портрет со нагласена фризура, но една …