(ФОТО) Кој би рекол дека има 49. години: Софија Вергара гордо ја покажала фигурата во костум за капење

Коментарите не престануваат да пристигнуваат
Со објава на Инстаграм, Софија Вергара предизвика вистинска мешаница. Таа позирала во костум за капење и покажала дека на 49. години има совршено тело.
На првата фотографија таа позира во бел костум за капење, а дополнително ја истакнала својата половина со црн ремен. На втората фотографија, тоа е во портокалов костум за капење.
За само неколку часа, овие фотографии собраа над 600. илјади лајкови.

„Невозможно е да изгледате толку добро“, гласи еден коментар.


„Премногу си убава“, додал друг обожавател.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Андреа се надева дека ќе ја претставува нашата земја на Евровизија со Circles

Circles се вика песната на Андреа која влезе во најтесниот круг од 6. песни за …