(ФОТО) Рита Ора во минијатурно бикини ги покажала резултатите од скапиот третман против целулит

РИТА ОРА гордо ги покажува резултатите од антицелулитниот третман на кој се подвргнала пред да замине на грчкиот остров Крф.
Атрактивната 29-годишна пејачка се погрижила во секој миг да изгледа беспрекорно на плажа, па затоа платила 600 евра за процедура кај Шејн Купер, кого членовите на А-листата на sвезди го нарекуваат вистински волшебник.


View this post on Instagram

In life you have to live in the moment and be grateful for the present and all that’s infront of you not behind you! I’ve had one of the most amazing trips ever. Thank you @ultimacollection #ultimacollection #ultimacorfu I’m so grateful to you and your amazing staff for looking after us on one of the most dreeeeemiest holiday ever. I’m forever grateful but I’m going to need to get back to work. I can’t wait to show you all why I took this break and what Me and my team have been cooking up for you all! It’s so exciting! Hold on bots! Something is coming! 😈🥳😝


A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Третманот што тој го обезбедува се изведува со ласерски уред кој го разградува целулитот со електромагнетни бранови, пишува The Sun.
„Ова е единствениот третман кој се занимава и’ со мускули и со маснотии, како интензивно вежбање“, изјавил Шејн за медиумите.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Андреа се надева дека ќе ја претставува нашата земја на Евровизија со Circles

Circles се вика песната на Андреа која влезе во најтесниот круг од 6. песни за …