(ВИДЕО) Провокативната и секси Селена Гомез за малку „ќе го урнела“ интернет

Новото провокативно секси издание на Селена Гомез во песната „Ice Cream“ со групата K-POP BLACKPINK за ​​малку ќе го„урнела“ интернетот, пренесуваат американските медиуми.
Поп-sвездата го објави новиот хит како дел од придружниот сингл за новиот албум на групата, а за само четири дена, видеото собра скоро сто и педесет милиони прегледи на ЈуТјуб. Со тоа што имаше скоро осумдесет милиони прегледи првиот ден, што за малку ќе го срушеше претходно поставениот рекорд на Селена Гомез за најгледано видео во последните 24. часа.
Новиот дует, како и претходно претставената песна „How You Like That“ ќе се најдат на деби-албумот BLACKPINK, кој не очекува на 2. октомври.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

20 ПРАВИЛА НА ВОСПИТУВАЊЕ НА ГОЛЕМИОТ ПЕДАГОГ – МАРИЈА МОНТЕСОРИ: Еве како да го одгледате најдоброто и најспособното дете на светот

Големиот педагог Марија Монтесори знаела како да го воспита најдоброто дете на светот, со само …