(ФОТО) ЖЕШКИ СТРАСТИ – Клинч на јахта: Јунакот на Баерн „го уловиле“ со девојката

Романтичното запросување „паднало“ во јули на грчкиот остров Миконос. Кингсли ја запроси девојката Сабрина, клечејќи опкружен со запалени свеќи во форма на срце…
Французинот Кингсли Коман (24) неодамна постигна погодок со кој на Баерн му ја донесе шестата европска титула. Сега на Сардинија ужива со својата свршеница Сабрина Давуд …


На палубата на луксузен брод разменувале нежности, а Сабрина му позирала на фудбалерот во бронзено бикини .Двојката исто така уживала на душек во морето, а костумот за капење на Сабрина привлекол посебно внимание …


„Погодете кој ме фотографираше. Авторот на фотографијата е во сенка“, напишала таа веднаш до фотографијата од палубата.Романтичното запросување „паднало“ во јули на грчкиот остров Миконос. Кингсли ја запроси девојката Сабрина, клечејќи опкружен со запалени свеќи во форма на срце.
Фото: Инстаграм

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Почина еден од најголемите тениски тренери на сите времиња

ЛЕГЕНДАРНИОТ тениски тренер Ник Болтиери починал на 90-годишна возраст. Американските медиуми пишуваат дека тој починал …