(ФОТО) Колин Фарел открил непознати детали од врската со Елизабет Тејлор

Колин Фарел важеше за еден од најголемите заводници, а малкумина знаат дека тој некогаш бил заљубен во покојната Елизабет Тејлор, која била дури 36. години постара од него.
Две години откако Елизабета почина во 2011 година, Колин ја откри нивната врска за која малку луѓе знаеја до тогаш.

Имено, актерот ја запознал дивата во болница и оттогаш биле заедно две години, но како што се наведува, тие никогаш не воделе љубов, иако Колин бил подготвена да се ожени за неа, пренесуваат странските медиуми.
„Тоа беше всушност, барем во мојата глава, последната романтична врска што ја имав и која, се разбира, никогаш не беше консумирана“, рекол Фарел свовремено.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) На повидок нов скандал!? Хари снимил емисија со Опра, Лејди Гага, Глен Клоуз…! Принцот главен двигател, била вмешана и Меган!

Принцот Хари и водителката Опра Винфри ќе снимаат емисии за менталното здравје. Новиот проект што …