(ВИДЕО+ФОТО) ПОНУДА ШТО НЕ СЕ ОДБИВА – ИМАЛА РАБОТА, СОПРУГ И ДЕЦА! На 40. години добила ПОНУДА која не можела да ја одбие и денес заработува 1.000 долари дневно!

Ејнсли Дивајн била обична жена сè додека не наполнила 40 години. ДЗавршила факултет, се омажила, имала две деца и работела во компанијата за недвижнини што ја отворила со сопругот.
Иако имала многу убав живот и компанија која работи успешно, секогаш била убава и згодна, а честопати и се додворувале помлади луѓе кои биле на возраст како нејзиниот син. Како што наведува, таа никогаш не придавала важноста на тоа, но на 40-годишна возраст добила понуда, која не можела да ја одбие.


View this post on Instagram

Visiting my home town! Can’t wait for Bend tomorrow 🙌🏻 #blonde #model #prettygirls #summer #gorgeous #prada #modellife


A post shared by Ainslee Divine (@chasingainslee) on


На оваа згодна дама која зачекорила во петтата деценија и било понудено да стане модел на една страница. Сето тоа веднаш звучело примамливо за неа, па таа купила дополнителна опрема што и била потребна – добар лаптоп и камера. Нејзиниот сопруг е полн со поддршка, затоа што смета дека своето треба да го покажува.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Отец Оливер Петровски – Маж на годината за 2022 во избор на социјалните медиуми

Отец Оливер Петровски е Маж на годината во ибор на социјалните медиуми за 2022 година, …