(ФОТО) ЉУБОВ Е ОВА НЕ ШЕГА: Игор Џамбазов ги запознал родителите на саканата Илина!

По неколкуте месеци кои ги минаа сами, се чини Илина и Игор свртија нова страница во нивната врска…
Познатиот шоумен Игор Џамбазов и неговата девојка, алпинистката Илина Арсова уживаат со полно срце во својата љубов, за што сведочат и многубројните фотографии од парот.

Илина и Игор овој пат ги почестија своите обожаватели со нови фотографии, а на кои се во друштво на родителите на Илина.

View this post on Instagram

💕💜💗💙

A post shared by Ilina Arsova (@ilina_arsova) on

Фотографијата е направена во Јанче, село во Општина Маврово и Ростуше, каде се веќе подолго време. Ја посетиле и куќата на Али Риза Ефенди, таткото на Мустафа Кемал Ататурк, село Коџаџик.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Уште една повреда на Харисон Форд – сега станува збор за рамото

Актерот Харисон Форд го повредил рамото додека вежбал за борбена сцена за време на снимањето …