Жените во овие три хороскопски знаци се незаситни во кревет

Близнаци
Близнаци е познато дека имаат две лица, а слично е и во љубовта. Од една страна тие делуваат како жени создадени за див секс, а од друга страна како нежни суштества кои само би зборувале и би се гушкале. И тие всушност ги сакаат и двете. Ако и негирате која било од тие две, исто како и Овенот, таа ќе избега кај некој што е повеќе подготвен да ја задоволи.

Риби
Иако на почетокот тие не делуваат како жив оган, кога една жена Риби ќе го избере својот маж, таа ќе му отвори сосема нов поглед на сексот, по што ништо повеќе нема да биде исто. Жените Риби ретко изневеруваат, но многу лесно и брзо се оладуваат, па затоа е важно да се обрне внимание на нив во спалната соба со тоа што постојано ќе се пробува нешто ново.

loading...

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Владеењето на Терезијата носи подобри денови за 3. хороскопски знаци: До 23.10. ним животот ќе им биде поубав!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …