Жените во овие три хороскопски знаци се незаситни во кревет

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак…
Хороскопските знаци имаат многу различни сензибилитети, па затоа не изненадува што некои од нив уживаат во игрите во спалната соба повеќе од другите.

Припадниците на овие три хороскопски знаци се најстрасни, не им е грижа што вели околината, тие едноставно уживаат во секој момент со партнерот.


Овен
Ако сакате да бидете сигурни дека сте освоиле припадник на овој знак, мора да бидете сигурни дека сте ја задоволиле целосно затоа што таа ќе продолжи понатаму, без размислување. Во сексот, без проблеми зборува и покажува што сака, па не остава простор за испрашување. Важно е само да ги исполните нејзините желби, ако сакате да ја задржите.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) НЛО видено во Србија: Неверојатни фотографии направени над Панчево

НЛО е неидентификуван летечки објект кој се нарекува и летечка чинија, потоа секој воздушен објект …