(ВИДЕО) Оргазам, орал и мастурбација: Овие филмски сцени на секс не се лажирани

„Nymphomaniac“
Ларс вон Триер е режисер познат по своите не симулирани сцени на секс. Сцените во овој филм биле вистински, а познатите актери како Шаја Лабуф биле во центарот на вниманието.

loading...

„Little Ashes“
Во овој филм, актерот Роберт Патисон признал дека навистина мастурбирал за време на една сцена, затоа што не знаел како да лажира такво однесување. Му било полесно тоа вистински да го одработи.


„9 Songs“
За жал, за овој филм се вели дека има најлоши секс сцени во историјата на филмот. Изгледа дека вистинскиот секс не може да изгледа убаво.


„Pink Flamingos“
Трансвестити, нимфоманијаци и други табу-теми се покренати во овој филм. Вистинскиот секс прикажан на неколку сцени придонесува доживувањето на овој филм да биде неверојатно силен и ефикасен.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Руски рапер се самоубил поради Путин

Според странските медиуми, раперот Иван Виталиевич Петунин, попознат по уметничкото име Воки, извршил самоубиство поради …