(ВИДЕО) Оргазам, орал и мастурбација: Овие филмски сцени на секс не се лажирани

Иако секси сцени во популарните филмови и серии се генерално добро актерско преправање, има режисери, но и актери, кои претпочитаат вистинска работа и тврдат дека сексот не може да биде добар ако не е вистински.
Подолу се прикажани неколку филмови кои имаат реални и неизбришани сцени на секс, орално задоволување, мастурбација и ејакулација. За време на нивните премиери тие предизвикале многу полемики и поделени коментари, но критичарите претежно наведуваат дека изведбите се добри и убедливи – што е логично.
„Калигула“
Ова е филм во кој популарната холивудска актерка Хелен Мирен, остави свој белег што ја лансираше во холивудските sвезди. Сепак, филмот беше многу контроверзен и сцените на ејакулација, пенетрација и орален секс биле реални


„Love“
Овој филм честопати се меша со порнографија бидејќи количината на секс во него е навистина голема. Најголемото изненадување сепак беше 3Д прикажувањето на овој филм.


„The Brown Bunny“
Овој филм нема толку многу сексуални сцени, но сцената во која Клои Севињи има орален секс е и тоа како за памтење.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) „Ова сум јас“: Џенифер Лопез открила зошто ги избришала сите објави од Инстаграм

ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ вчера ги шокираше своите фанови со тоа што ги избриша сите објави од …