ХОРОР СНИМКА КОЈА ПЛАШИ – САКАЛА ДА НАПРАВИ РУЧЕК, ГО СТАВИЛА МЕСОТО НА ШТИЦА…А, потоа шницлата почнала да се мрда…

Видеото од една кујна кое се појави на социјалните мрежи веднаш стана вирално.
Имено, домаќинка подготвува ручек, а потоа месото „оживеало“.Буквално започнало да се движи, што остави многумина во шок.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) Видео од кражба кое никого не остава рамнодушен: ВАКА разбојникот се однесувал кон уплашената баба!

Видео за кражба во Бразил, кое никого не остава рамнодушен… Видеото, со скоро три милиони …