(ФОТО) Џои Трибијани од „Пријатели“ повеќе не е заводник како некогаш!

Глумецот Мет Лебланк се прослави со улогата на Џои Трибијани во популарната серија „Пријатели“, после што стана еден од најголемите заводници.

Мешутоа, тој сега е многу променет, па малкумина би го препознале. Имено, Лебланк беил фотографиран на улица во тренерка и маичка со кратки ракави, тој носел капа на главата, а се забележува дека „нафрлил“ и неколку дополнителни килограми.


Патем, сè уште се чека конечната одлука на продуцентите во врска со специјалната епизода на „Пријатели“, чие снимање беше одложено поради пандемијата на коронавирус, што неодамна го потврди актерот Дејвид Швимер.
„Снимањето ќе започнеме во август, кон средината на август. Но, ќе почекаме уште една недела или две за да утврдиме дека е навистина безбедно за да се започне проектот“, рекол тој во „The Tonight Show“.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ФОТО) Глумицата која со години се бори со ракот овие денови има причини за славење!

Кога неодамна на социјалните мрежи напиша дека е подготвена да замине и дека веќе напишала …