ВРЕДНА – ПРОДУЦЕНТИТЕ „СЕ ТЕПААТ“ ЗА БИВШАТА ВОЈВОТКА: На Меган Маркл и нудат 50. милиони долари за ВРАЌАЊЕ на глумата!

Меган Маркл (38) планира да се врати на глумата, а продуцентите се тркаат во чиј проект таа прво ќе се појави. Тие тврдат дека поранешната војвотка од Сасекс може да заработи 50. милиони долари за нејзиното враќање, пишува Mirror.

Холивудскиот режисер Пол Фиг (57) изјавил дека многумина се обидуваат да направат договор со Меган, а на прашањето дали ќе ја ангажира за еден од неговите филмови, тој одговорил дека ќе го стори тоа.


„Доведете ја кај мене, би сакал. Мислам дека таа е одлична, јас сум нејзин фан“.
Британскиот менаџер за таленти Џонатан Сигмунд Шалит изјавил дека нејзиното враќање на сцената ќе биде феноменално.


„Каква и да е улогата што ќе ја игра, сите ќе сакаат да ја видат. Зборуваме за 50. милиони долари. Луѓето ќе бидат фасцинирани кога таа ќе се појави. Ако случајно се врати во серијалот „Suits“, тоа ќе биде најгледаната серија на светот“, рекол тој за Mirror. Шалит смета дека Меган мора внимателно да го избере тимот на актери со кои ќе работи доколку сака да успее во нејзиното враќање. Тој тврди дека таа има неверојатни способности со кои може да ги воодушеви продуцентите на филмот.


Да потсетиме, Меган и Хари пред неколку месеци се откажаа од своите должности како членови на англиското кралско семејство, по што се преселија во Америка. Тие неодамна купиле луксузна куќа во Санта Барбара, и ја одбрале таа локација затоа што е близу Холивуд. Вилата има 18.000 квадратни метри и има 5,4 хектари земја, базен, тениско игралиште, гостинска област и главна куќа. Има девет спални соби, 16. купатила, а за тоа платиле 14,6 милиони долари.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Приказната за тоа како Кијану Ривс воодушевил една баба ги топи срцата: „Јави и се…“

Покрај тоа што е холивудска легенда, Кијану Ривс е познат и како кул дечко, а …