(ВИДЕО) ВО АВСТРАЛИЈА – Сигурносните камери забележале момент на НЕВЕРОЈАТНА СРЕЌА: За влакно избегнала смрт!

Возачот ја загубил контролата врз возилото…
Видеото кое се појави на Твитер, покажува момент на неверојатна среќа кога една жена од Австралија се преместила од местото каде што стоела во вистински момент.

Возачот ја загубил контролата врз возилото, но за среќа ниту тој не бил сериозно повреден.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Единствен хороскопски знак кој се согласува со сите!

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …