(ФОТО) Се породила 13. годишната инфлуенцерка: Тврдела дека детето и го направило МОМЧЕ (10), но вистината е многу ПОЛОША!

Вистната е откриена подоцна

Руската инфлуенцерка Дарија Суднишникова со само 13. години родила ќерка. Таа тврдеше дека нејзиното дете го направило нејзиното момче Иван (10), меѓутоа, се покажало дека вистината е сосема поинаква.
Дарија открила дека забременила откако била силувана од 16-годишно момче во родниот град Железногоск, пишува „Дејли меил“.


„Тоа е тоа, родив девојче во 10 часот. Беше тешко, но ќе ви кажам сè подоцна, сега одморам“, напишала таа на социјалната мрежа, каде ја следат 350.000 луѓе.
Таа го привлече вниманието на јавноста кога откри дека е бремена и дека нејзиното дете го направил десетгодишник. Иван, кој сега има 11. години, не смеел да присуствува на породувањето.
„Тој не живее со мене, понекогаш останува преку ноќ. На 16 години, тој може да го преземе татковството, но се зависи од тоа како ќе се одвиваат работите меѓу нас“, објавила Дарија пред породувањето.
Полицијата го испитува случајот и се очекува да земе примерок од ДНК од новороденчето за тестирање.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

4 работи со кои не смеете да претерате: Можат да влијаат на вашето здравје

Би се рекло дека сè што не е умерено може на некој начин да ни …