(ФОТО) СЛАТКО И КОРИСНО: Во Загреб,во кафуле, кадифени мечиња одржуваат социјална дистанца

Во барот Гарден, кај Централната железничка станица во Загреб, на терасата на масата седат големи мечиња од кадифеи кои им помагаат на гостите да одржат социјална дистанца


Во барот Гарден, во Централната железничка станица во Загреб, големи кадифени мечиња седат на маса на терасата


Тие им помагаат на гостите да одржат социјална дистанца


Овие мечиња ги прават среќни сите што доаѓаат во кафулето

 

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(РЕЦЕПТ) Го смирува ЖЕЛУДНИКОТ, ја обновува СЛУЗОКОЖАТА: На овој начин подгответе ги семките од ЛЕН и прочистете го организмот

Ако имате болки во желудникот, се нервирате, пиете премногу лекови, лененото семе ќе биде вашата …