(ФОТО) ВО ТАЈНОСТ – Џад Лоу добил шесто дете со 14. години помладата сопруга

Актерот Џад Лоу (47)  и неговата 14. години помлада сопруга Филипа Коан во април биле фотографирани на прошетка, а нејзиниот труднички стомакот бил видлив во таа пригода, а неодамна се слушна информација дека Филипа се породила.


Имено, како што објавија странските медиуми, таа се породила во тајност. Сепак, Џад бил фотографиран како излегува од лондонска петисерија, носејќи торта со розови свеќички, знак за многумина дека е родено девојче.Да потсетиме,на актерот ова му е шесто дете. Од бракот со колешката Сејди Фрост, тој ги има синови Раферти и Руди и ќерката Ирис, додека со келнерката Саманта Бурк ја има ќерката Софија, а уште една ќерка доби од од кратката врска со кантавторката Кетрин Хардинг.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) „Таа ми е најголема поддршка“: Јелена и Новак Ѓоковиќ се заедно уште од тинејџерските денови

НОВАК ЃОКОВИЌ по десетти пат во кариерата го освои Австралија опен. Ѓоковиќ го победи Стефанос …