(ФОТО) Се појавиле фотки од францускиот претседател: Макрон со семејството на одмор!

Претседателот на ФРАНЦИЈА, Емануел Макрон (42) во моментов летува со семејството на југот на Франција, каде ужива во друштвото на неговата сопруга Брижит, нејзината ќерка, зет и внуците.

Тие се одмараат недалеку од островот Поркерол, а на фотографиите и видеата се гледа како Макрон вози скутер и се дружи со семејството на јахта.

Сопругата на Макрон, Брижит (67) и нејзината ќерка во костуми за капење, исто така, го привлекоа вниманието на медиумите.

Островот Поркерол е познат по прекрасните плажи и заливите и е дом на околу 200 луѓе.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Елена Pиcтecка во „Бекстејџ“: „Најважно е дека дете не се прави со било кој!“

Македонската пејачка Елена Ристеска музичка кариера ја стави во втор план, а неодамна почна сопствен …