(ФОТО) Популарниот Езел ја измамил трудната сопруга со 37. годишен КОЛЕГА!

Познатиот турски актер Кенан Имирзалиоглу, подобро познат на нашата публика како Езел од турската сапуница со исто име, и неговата сопруга Синем Кобал годинава стануваат родители. Турските медиуми претходно пишуваа дека парот очекува девојче, но се чини дека во нивниот дом ќе дојде момче.

Она што особено ја шокирало турската јавност деновиве е веста дека турскиот актер ја изневерил својата бремена сопруга со 37-годишен, колега, актер. Кенан е еден од најпопуларните актери во неговата матична земја, и иако се обидувал да се повлече од јавноста последните години, медиумите не престануваат да известуваат за детали од неговиот приватен живот. Иако веќе четири години е во брак со 13-години помладата колешка Синем Кобал, се зголемуваат гласините дека 46-годишниот актер е хомосексуалец.

View this post on Instagram

Hayırlı geceler herkese sevgıler saygılar k💖s.

A post shared by Kenan İmirzalıoğlu (@imirzaliogluofficiall) on

На оваа тема се пишувало и во 2013. година, кога Кенан ги негирал обвинувањата, а во последните неколку недели се шпекулира дека ја изневерува својата сопруга со непознат 37-годишен, актер, колега. Работите да бидат полоши но и зошто турската јавност е згрозена е дека Синем го очекува своето прво дете.

View this post on Instagram

En son ne zaman dışarı çıktınız

A post shared by Kenan İmirzalıoğlu (@imirzaliogluofficiall) on

„Синем беше свесна за што влегува. Со години се шпекулира дека Кенан ги сака мажите и дека ја изневерувал со неколкумина од нив. Но, Синем го сака и се надева дека ќе се смени и сфати дека таа е сè што му треба. Затоа сакаше дете – да ги приближи, но тоа не го спречи да се впушти во афера со помладиот колеге“, изјавил неименуван извор за турските медиуми.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Елена Pиcтecка во „Бекстејџ“: „Најважно е дека дете не се прави со било кој!“

Македонската пејачка Елена Ристеска музичка кариера ја стави во втор план, а неодамна почна сопствен …