(ФОТО) Роналдо со семејството на одмор во Портофино: Георгина повторно во центарот на вниманието!

Асот на Јувентус, Кристиано Роналдо одмора со семејството на малото туристичко место во Портофино (област Џенова, регионот Лигурија), каде доаѓаат богати луѓе од цела Европа.
Според податоците од 2011. година, во таа населба има 406 жители,

View this post on Instagram

☮️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Девојката на Роналдо, Георгина, повторно е во центарот на вниманието, која редовно објавува семејство и нејзините фотографии на социјалните мрежи.

View this post on Instagram

Tchin tchin ✨🥂 ❤️

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

View this post on Instagram

C❤️G

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) ТОЈ ЛУД СВЕТ- ШВАЛЕР ПО ГАЌИ БЕГАЛ ПРЕКУ ТЕРАСАТА! Лутиот маж прво се пресметал со сопругата а потоа сите ги оставил во ШОК!

По интернет кружи урнебесна снимка…Имено, уплашен љубовник бега преку терасата додека „зад петиците“ му е …