(ВИДЕО) 20. ГОДИНИ ВО БРАК БЕЗ ИНТИМНОСТ: Погледнете го трејлерот за очајната домаќинка која станала порно глумица

Приказната за очајната домаќинка која, барајќи бегство од нејзиниот живот, наоѓа радост на необични места. Ова е резиме на документарецот „Моргана“.
Моргана Мусе била заробена во лош брак без љубов и секс дваесет години и еден ден сакала да му стави крај на животот.
Гладна за интимност, таа ангажирала придружник (ескорт-маж) пред да го спроведе својот мрачен план. Сепак, таа средба ги проширила нејзините хоризонти и го проширила опсегот на личната но и сексуална слобода.
Потоа, Моргана го свртува животот и станува почитувана режисерка на филмови за возрасни, како и порно актерка.
Ова е филм за жена која си го зема животот во свои раце и која сака да го живее според свои правила.
Документарецот изобилува со интервјуа, снимки зад сцената, но и снимки од еротските филмови на Моргана.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Елена Pиcтecка во „Бекстејџ“: „Најважно е дека дете не се прави со било кој!“

Македонската пејачка Елена Ристеска музичка кариера ја стави во втор план, а неодамна почна сопствен …