(ВИДЕО) ХАОС ВО ПРОГРАМА ВО ЖИВО: Српска водителка водела ДНЕВНИК а потоа ја снашла грда неволја!

Водителката Роксанда Бабиќ се однесувала навистина професионално…
Видеото кое стана апсолутен хит се споделува на социјалните мрежи, покажувајќи колку може да биде професионален еден презентер.
Имено, водителката Роксанда Бабиќ имала лоша среќа во програмата во живо, но храбро се соочила со „неочекуван гостин“.
Во програмата во живо, додека таа им се обраќала на гледачите, а на неа бил крупен кадар, се видело дека окоилу вратот и шета поголема бубачка.
Иако бубачката се движела, па дури и одела по вратот па во маичката и повторно по вратот, Роксанда останала мирна и не реагирала.
Многумина веруваат дека водителката не знаела што и се случува на вратот, бидејќи во спротивно таа сигурно би реагирала, додека други сметаат дека професионалноста е одговорна за нејзината смиреност.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Денис Кралевски од Македонија доби шанса за втор живот благодарение на лекарите од УМБАЛ „Св. Ана“ во Софија

Тимот на д-р Станислав Јорданов од болницата „Св Ана“ во Софија му даде шанса на …