(ФОТО) Најубавите летни стајлинзи на Кејт Мидлтон: Војвотката едноставно обожува фустани и одлично и стојат!

Кејт важи за една од иконите на стилот, и повеќе од останатите претпочита едно парче облека…
Војвотката од Кембриџ е позната по автентичното кралско однесување, но и по облекувањето кое му личи на член на кралското семејство, но со допир на свежина и личен печат што го внесува во своите стајлинзи.

View this post on Instagram

BBC

A post shared by HRH The Duchess of Cambridge (@katemiddletonofficial1) on

Нејзините стајлинзи се меѓу најоценуваните и најкоментираните од модните експерти, но и од јавноста. Многу повеќеотколку стиловите на кој било друг член на кралското семејство во Европа, но и пошироко.

View this post on Instagram

The Nook East Anglia Children’s Hospices

A post shared by HRH The Duchess of Cambridge (@katemiddletonofficial1) on

Без разлика дали е лето или зима – Кејт Мидлтон тешко ќе ја видите во панталони или во костум. Тоа едноставно не е „her cup of tea“ (нејзината чаша чај).

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) ТОЈ ЛУД СВЕТ- ШВАЛЕР ПО ГАЌИ БЕГАЛ ПРЕКУ ТЕРАСАТА! Лутиот маж прво се пресметал со сопругата а потоа сите ги оставил во ШОК!

По интернет кружи урнебесна снимка…Имено, уплашен љубовник бега преку терасата додека „зад петиците“ му е …