(ВИДЕО) Џејсон Деруло со палка за голф му ги скршил забите на Вил Смит, а потоа глумецот ВАКА му се осветил!

Американскиот пејач Џејсон Деруло играл голф со Вил Смит и во таа прилика успеа да го повреди актерот.
Џејсон замавнал со палката за да го погоди топчето, а потоа Вил му пришол и на тој начин добил удар во главата.
Актерот се приближил до камерата, со која се снимале, и ги покажал предните заби, кои биле скршени. После тоа, тој реши да му се одмазди на Џејсон, па земал палка и го удрил по телото.
„И’, не го видовме повторно Џејсон Дерул“, напишал Вил во описот на видеото на Инстаграм.
Деруло во коментарите одговорил дека знаел добар стоматолог кој може да му помогне со скршени заби.

View this post on Instagram

And we never saw @jasonderulo again

A post shared by Will Smith (@willsmith) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) Елена Pиcтecка во „Бекстејџ“: „Најважно е дека дете не се прави со било кој!“

Македонската пејачка Елена Ристеска музичка кариера ја стави во втор план, а неодамна почна сопствен …