(ФОТО Галерија) ОДМОР ЗА ОЧИ: Зеленилото и убавината на паркот во Струмица

Градскиот парк во Струмица е сигурно меѓу најубавите во Македонија, ако не и најубав…
Во продолжение ви донесуваме фотографии од овој прекрасен парк кои се надеваме ќе придонесат за одморање на очите – од сето тоа зеленило, убаво средени патеки, споменици, дрвја, детски катчиња, игралишта – едноставно место каде што е убаво да се помине времето.
Погледнете:

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) ТОЈ ЛУД СВЕТ- ШВАЛЕР ПО ГАЌИ БЕГАЛ ПРЕКУ ТЕРАСАТА! Лутиот маж прво се пресметал со сопругата а потоа сите ги оставил во ШОК!

По интернет кружи урнебесна снимка…Имено, уплашен љубовник бега преку терасата додека „зад петиците“ му е …