(ВИДЕО) СИЛИНА НА УДАРОТ: Новото видео од венчавка во Бејрут пред експлозијата го шокираше светот!

Венчавка во Бејрут неколку секунди пред експлозијата, се слуша страшен звук…
Се слуша страшен звук, погледот на исплашената невеста кажува се, а потоа следува разорен удар!!
На социјалните мрежи и понатаму се објавуваат видеа од страшната експлозија во Бејрут во која загинаа 154 лица а повредени се повеќе од 5000 луѓе.
На последното видео може да се види фотографирањето на млада брачна двојка на венчавката неколку секунди пред разорниот удар.
Изразот на нивните лица кажува се.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Идеи за уредување: Како малиот стан да изгледа пространо!

Дизајнерката за уредување на ентериери Челзи Браун живее во стан од 48. квадратни метри во …