(ВИДЕО+ФОТО) После приказните за прељуба Златан Ибрахимовиќ ужива на јахта: 11. години постарата сопруга покажала вајано тело!

Златан Ибрахимовиќ летото го поминува на луксузна јахта со неговата невенчана сопруга Хелена Сегер и нивните синови Винсент и Максимилиан. Фудбалерот се наоѓа во Сен Тропе, Франција, познат како рај за богатите и славните.

View this post on Instagram

Do like me, stay in shape with @buddyfit_it

A post shared by Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic) on

Златан, кој игра за италијанскиот клуб Милан, не се опушта ниту на одмор. Имено, фудбалерот тренира тешко за да остане во одлична форма, а сето тоа го снима неговата 11-годишна невенчана сопруга, манекенката Хелена Сегер.

Ибрахимовиќ објавил видео на Инстаграм во кое направил неколку комплети вежби на палубата на луксузната јахта, а според изразот на лицето, тие не биле ни лесни. „Бидете како мене, останете во форма“, им рекол Златан на фановите.

View this post on Instagram

Lion on land, shark at sea #riva

A post shared by Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic) on

Хелена исто така тренирала на јахтата додека нивните синови се забавувале скокајќи во морето. Двојката ги има 13-годишниот Максимилијан и 12-годишниот Винсент. Подоцна, Златан им се придружил на децата во скокањето.

Според странските медиуми, Ибрахимовиќ и Елена се заедно уште од 2001. година. Семејниот собир треба, како што шпекулираат медиумите, да претставува еден вид негирање на неговата афера со Дилета Леота.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО) ТОЈ ЛУД СВЕТ- ШВАЛЕР ПО ГАЌИ БЕГАЛ ПРЕКУ ТЕРАСАТА! Лутиот маж прво се пресметал со сопругата а потоа сите ги оставил во ШОК!

По интернет кружи урнебесна снимка…Имено, уплашен љубовник бега преку терасата додека „зад петиците“ му е …