(ФОТО) Ќерката на Михаел Шумахер со новата фотографија повторно го привлекла вниманието на јавноста!

Ќерката на легендарниот Михаел Шумахер на својот профил на Инстаграм објавила нова фотографија, која инаку е полна со фотографии од нејзините сакани коњи, а фановите не можат да веруваат колку изгледа како нејзиниот славен татко, кој изминативе седум години се бори за сопствениот живот.

„Иста си како татко ти“, „Малото девојче на тато“, „Никогаш не престанувај да се смееш“, „Убава девојка“-се само некои од коментарите што се наведуваат под фотографијата.

Иако нејзиниот профил на оваа социјална мрежа е полн со фотографии од коњи и јавање, што професионално го прави со години, Џина повремено прави исклучок, исто како и овој пат, и објавува фотографија од себе.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Сестра на настраданата глумица Наја Ривера се вселила кај нејзиниот маж

Ѕвездата од серијалот „Glee“, актерката Наја Ривера, која трагично почина во јули, откако се удави …