(ВИДЕО) КАКО Е ДА СЕ БИДЕ ПРОФЕСИОНАЛЕЦ: Шарлиз Терон објавила снимка како си ја бричи главата!

Шарлиз Терон на својот профил на Твитер сподели видео во кое си ја бричи главата со машинка.
Актерката ја сподели снимката стара неколку години, кога се подготвуваше за улогата на Furiose во филмот „Mad Max: Fury Road“.

Организацијата на оваа актерка „Charlize Theron Africa Outreach Project: CTAOP“ ја организираше проекцијата на легендарниот филм од 2015. година во Лос Ангелес, како дел од драјв-ин киното, а тоа ја инспирирало оваа 44-годишна актерка да сподели снимки од нејзината трансформација за улогата.


„Како дел од нашето прикажување на @CTAOP вечерва на ‘Mad Max: Fury Road’, се враќам на оваа точка без враќање кога станав Фуриоза“, напиша Терон на Твитер покрај снимката.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Сите „Со срце за Цобе“ – Сега донираме и преку Телеком  и A1

Младиот Слободан Попоски кој веќе 10 години се бори со остеодарком со третмани на онкохипертермија …