(ВИДЕО) БРЗИ РЕЗУЛТАТИ – Најдобри вежби за жени од сите генерации: Салото од бутините исчезнува за 20 дена!

Ова видео со причина го гледале повеќе од 7. милиони луѓе…
Совршено извајаните нозе се сон на секоја жена, а летото е идеално време да ги истакнеме. Ако се борите со вишок тежина на бутовите, најдовме решение.
За совршени нозе, треба да издвоите само 12. минути на ден. Иако повеќето од нас нема да одат на море оваа година, тоа не значи дека треба да го занемариме нашиот физички изглед. За само еден месец, можно е да се направи драстична разлика ако строго ја следите рутинската вежба креирана од овој фитнес инструктор.


Познато е дека маснотиите од бутините потешко се отстрануваат, но со овие вежби мускулите целно се активираат и започнува процесот на разградба на масните наслаги. Тренингот е дизајниран да ги активира сите мускули на нозете, но доволно е лесен така што жените од сите генерации можат да ги изведат без никакви проблеми.
Фактот дека ова видео е меѓу најпопуларните, а го гледале повеќе од 7. милиони луѓе, зборува за тоа колку се ефикасни вежбите.
Негата на телото и физичката активност се неопходни во текот на целата година, затоа ви носиме збир на вежби што ќе ги направат нозете потенки и ќе ги дефинираат мускулите за само 20 дена.
Погледнете го целиот тренинг во видеото:

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.


Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) ИСПОВЕД НА ЅВЕЗДА НА ГРАНД: Како ослабнав 70. килограми!?

Учесничка на тековната сезона на музичкиот натпревар „Звездите на Гранд“, Крстиња Тодоровиќ, за кратко време …