(ФОТО) БЕЗВРЕМЕНСКА УБАВИНА: Моника Белучи позирала во секси боди!

„Мислев дека ова е Селена Гомез“, „Колку убавина, како да е во нејзините дваесетти години“, „Убавината на оваа жена е навистина безвремена“, се дел од серијата комплименти.
Моника Белучи ќе го прослави својот 56. роденден во септември , а сè уште изгледа најмалку дваесет години помлада. Познатата актерка неодамна позираше за француско списание, а фотографката ги објави снимките на Инстаграм.
На нив, актерката позира во црно секси боди, кое ги открива градите и нозете, а над него носи големo црнo палто.


View this post on Instagram

#monicabellucci @monicabellucciofficiel @elisabethlazaroo @barbarabaumel @parismatch_magazine @plaza_athenee @johnnollet @jolenta.cedro @cartier @ysl @dolcegabbana


A post shared by Gilles Bensimon (@gilles_bensimon) on


Сликата го воодушеви интернетот.

„Мислев дека ова е Селена Гомез“, „Колку убавина, како да е во нејзините дваесетти години“, „Убавината на оваа жена е навистина безвремена“, се дел од серијата комплименти.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Што може да се случи во вашиот организам ако јадете ДВЕ ЛАЖИЧКИ МЕД секој ден? Канадските научници дојдоа до многу интересни податоци

Еве како редовното консумирање мед може да влијае на организмот Канадските научници истражувале и утврдиле …