(ВИДЕО) Вознемирувачка снимка: Угушиле тинејџер бидејќи фрлил сендвич на подот

Снимка од надзорната камера во центарот за млади во Мичиген покажува како најмалку седум мажи држат афроамерикански тинејџер поради што после два дена починал во болница…


На неговите колеги не им се допаднало тоа што тој сендвичот го фрлил на земја па го нападнале да му одржат лекција…

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ВИДЕО+ФОТО) ИНТИМНА ЦЕРЕМОНИЈА – Случајна минувачка во Њујорк снимила несекојдневна венчавка: Само младенците и матичарот!

Кога случајната минувачка Невона Фридман шетала преку Бруклинскиот мост во Њујорк, не се надевала дека …