(ВИДЕО+ФОТО) ГОЛЕМ ПРОБЛЕМ – ДЕЦАТА НА БРЕД ПИТ СЕ ОЧАЈНИ: Го молат да престане со неговото опасно хоби за да не се повреди!

Бред Пит е вистински обожавател на адреналин и брзина, но од таа причина на неговите деца не им е лесно. Според странските медиуми, тие бараат од него да го отстрани моторот, за да не се повреди. Досега, ова не беше голем семеен проблем, но сега кога разбраа за што станува збор – драмите се чести и може да траат доста време.

View this post on Instagram

For Details Magazine. By Mark Seliger.

A post shared by Brad Pitt (@bradpittofflcial) on

„Децата се навистина загрижени. Тие бараат од таткото да престане пред да се повреди“, рекол изворот и додал: „Сигурно, тоа е доза на адреналин. Иако моторот е негов страст со години, тој дури сега стана проблем бидејќи децата порано беа премали за да ја разберат опасноста што тој ја крие“, заклучил тој.

View this post on Instagram

Photoshoot by Mark Seliger

A post shared by Brad Pitt (@bradpittofflcial) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

(ФОТО) Што е ПЛФ формуларот, кој го бараат за влегување во Грција, и како се пополнува!

Ако ваша деестинација за оваа пролет и лето е Грција, она што ви треба со …