(ФОТО) НЕОЧЕКУВАНО – Го угостила сопругот во емисија и му признала афера со 20. години помлад: Жената на Вил Смит открила кога се случила прељубата!

Џада Пинкет Смит признала дека била во врска со 20-годишниот рапер Август Алсин, кој е пријател на нејзиниот син.
Тоа го сторила во своето ток-шоу „Збор на црвена маса“, во кое била домаќин на нејзиниот сопруг Вил Смит. Актерката открила дека сè се случило кога нивниот брак бил во криза.
“Ние се оддалечивме (таа и Вил Смит) и после тоа влегов во врска со Август. Бев ранлива и скршена”, признала Џада и додала дека врската траела неколку месеци.


Открила дека таа и актерот се обиделе да се одвојат еден од друг, само за конечно да сфатат дека тоа не е можно. Кога ја прекинала врската со младиот рапер, таа се помирила со Вил и со години не разговарала со младиот човек. И покрај кризата, славната двојка повторно е заедно и тврди дека имаат „безусловна љубов“ еден за друг.
„Ќе ти вратам за ова“, рекол актерот, на што неговата сопруга одговорила:
„Мислам дека веќе ми врати, ја заклучивме таа приказна“.


Инаку, со години се шпекулира дека парот Смит има отворена врска и дека се обожаватели на оргии.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Починала Хелен Реди – пејачката на хитот кој го обожуваат жените ширум светот

Австралиската пејачка Хелен Реди, која се прослави со феминистичката химна „I Am Woman“ (Јас сум …