(ВИДЕО+ФОТО) ЛУКСУЗЕН ОДМОР НА СЕМЕЈСТВОТО НА БАЛИ БЕГ: Фотографиитесо синот од вилата вредна 6. милиони лири ги залудела фановите!

Бурак Озџивит и Фахрие Евџен се еден од омилените познати парови, а фановите со голем интерес го следат секој нивен чекор.

Затоа го поздравиле фактот дека убавата Фахрија споделила нова фотографија од нивниот нов син, Каран, на својот Инстаграм профил.


View this post on Instagram


Babası gibi keskin bakışlım.. 😍

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf) on

„Има остар изглед како неговиот татко“, напишала таа кратко под фотографијата, која за само половина час од нејзиното објавување собрала над 600. илјади лајкови, а истата е споделена во сите турски медиуми. Бурак не можел да одолее да остави коментар, па кратко напишал: „Погледни го волкот“.

Омилената турска двојка моментно е на годишен одмор во Бодрум, а сега цело време го посветуваат на своето единствено дете.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ПАРТНЕРОТ ФЛЕРТУВА СО ВАШИТЕ ПРИЈАТЕЛКИ: Еве како да откриете дали се работи за МИКРО-ИЗМАМА

Иако сте во врска неколку месеци, сепак вашиот партнер се допишува со поранешната девојка на …